Menu

Henna i regulacja brwi

Henna to zabieg mający na celu poprawienie wizerunku oprawy oczu. Polecana dla osób z jasnymi brwiami i rzęsami, z nie dokładnie zarysowanym łukiem brwiowym, dla osób pragnących podkreślić piękno swoich oczu. Kolory henny można ze sobą mieszać i otrzymywać taki odcień, który będzie najodpowiedniejszy dla typu urody.

Henna brwi

Henna to pozornie bardzo prosty zabieg jednak nie w każdym wykonaniu. W naszym salonie podchodzimy do tego zabiegu z bardzo dużym zaangażowaniem, bo wiemy jak ogromny ma wpływ na wygląd twarzy kobiety. Dlatego możesz spokojnie nam zaufać. Kolor brwi można poprawić co dwa tygodnie.

Henna rzęs

Rzęsy nie wymagają tak częstego farbowania jak brwi. Wystarczy jeśli poddasz się temu zabiegowi raz w miesiącu. Wykonując hennę rzęs z tą częstotliwością oprócz otrzymanie pięknego koloru działamy na nie jak odżywka.

Regulacja brwi

Kształt brwi jest bardzo ważny dla wyrazu twarzy. Uważamy, że nie powinno się ingerować zbyt mocno w ich naturalny kształt, ale często zdarza się tak, że brwi są zbyt szerokie, czy za bardzo zrastają się u nasady nosa. Odpowiednio dobrany kształt poprawi w znacznym stopniu wygląd twarzy.

Godziny otwarcia:   Pn - Pt  9:00 - 17:00       Sb  9:00 - 15:00